SIEMENS NX

Bilinen bir diğer adı da UNIGRAPHICS olan Siemens NX programı hızla sektörlerdeki yerini aldı. Siemens NX yüksek kalite CAD /CAM ve CAE yazılım çözüm paketi olmaktadır. Diğer programlara oranla tercih edilmesinin en önemli sebebi esnek tasarım yapma imkânı sunmasıdır.

WEEB AKADEMİ’ den alacağınız SIEMENS NX KURSU sayesinde ürünleri daha hızlı ve düşük maliyetle daha doğru bir şekilde geliştirmeyi öğreneceksiniz. SIEMENS NX programı bir ürünün gelişim sürecinden kavramsal tasarımdan detaylı mühendisliğe ve üretime kadar her aşamayı desteklemesi büyük firmalar tarafından tercih edilmesinin başlıca sebepleri arasındandır. Sizde WEEB AKADEMİ den alacağınız SIEMENS NX kursu sayesinde kolaylıkla birçok firmada çalışma imkânı bulabileceksiniz. Tecrübeli eğitmenlerimiz sayesinde sadece Siemens NX program bilgisine değil piyasaya dair tecrübelerinde de yardımlarını almış olacaksınız. WEEB AKADEMİ’den alacağınız SIEMENS NX KURSU sayesinde Dünya’daki en yaygın tasarım programına hâkim olacak ve farklı dallarda kariyer imkânı sağlayabileceksiniz.

Yazılımı tamamen WEEB GROUP firmasına ait olan MATRİC ÖĞRENCİ OTOMASYONU sayesinde işlemiş olduğunuz tüm konuları pekiştirecek ödevlerle desteklenecektir. Ders sürecinde yapılan örnek çizimler tamamen işiniz odaklı olabilmektedir. WEEB AKADEMİ’de tüm kurslar öğrenme garantilidir. Kurs sonunda alacağınız sertifikalar ISO 9001 VE ISO 10002 onaylı olacaktır. Eğitim sürecinde eğitmen gözetiminde yapmış olduğunuz projeleri portfolyonuza ekleyip sertifikanızla birlikte firmalara sunabileceksiniz.

Paylaşımlar

1