Yardım

HAFTADA TEK GÜN EĞİTİM


Yaptığımız araştırmalar sonucunda en iyi öğrenme şeklinin haftada tek gün olduğu ortaya çıkmıştır. Öğrencilerimize teorik ve uygulamalı olarak verilen dört saatlik eğitimler sonunda, konularla ilgili proje ödevleri verilir. Bu projeler sayesinde asıl öğrenme gerçekleşmiş olur. Proje ödevleriyle tekrarlanan konularla sağlıklı ve kalıcı bir öğrenme gerçekleşmiş olur.

MATRIC ÖĞRENCİ YÖNETİM SİSTEMİ NEDİR?


Weeb Akademi'nin yazdığı ve geliştirdiği bir yazılımdır. Daha çok dershanelerde ve kurslarda kullanılan, öğrencilerin devamsızlık ve not bilgilerini kontrol eden sistemdir. MATRIC, öğrencilerin ders öncesi çalışmasını zorunlu hale getiren, verilen proje ve ödevleri yaparak göndermelerini sağlayan ve başarılarını ölçen online bir yazılımdır.

ÖĞRENME GARANTİLİ EĞİTİM


Eğitimi tamamlayan öğrencinin Matric sistemi üzerinden, proje/ödev gerçekleştirmeleri ile devamsızlık durumu incelenir. Devamsızlık oranı %20 barajını geçmemiş ve proje/ödevlerini gerçekleştirmiş ise, bir sonraki grubumuzda ücretsiz eğitim hakkı elde etmektedir.

HANGİ SERTİFİKALARI ALACAĞIM?


Eğitim sonunda MATRIC sistemindeki akademi puanı %60 barajının üzerinde olan öğrencilerimiz sertifika almaya hak kazanacaklardır. Barajı geçemeyen öğrencilerimize bir sonraki grubumuzda ücretsiz eğitim hakkı sunulmaktadır.

DERSLERİNİZE MİSAFİR OLARAK KATILABİLİR MİYİM?


Kayıt olma zorunluluğu olmadan, misafirimiz olarak devam eden derslerimize katılıp, eğitim kalitemizi görebilir ve eğitmenlerimizle tanışabilirsiniz. Sınıf kontenjanlarımız maksimum 10 kişidir.