İşe Başlama Eğitimlerinin Faydaları Nelerdir?

Akademimizin vermiş olduğu bu eğitim çalışmak istediğin sektörün bütün detayları hakkında eğitimlerden oluşmaktadır.  Tercih ettiğiniz meslek ile alakalı verilen bu eğitimler alanınızda başarılı bir profesyonel olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca işe başlama eğitimleri yönetmeliklerin prosedürlerine uygun olarak personelin işe başlamadan önce, çalışacağı iş veya kullanacağı herhangi bir ekipman var ise çalışacağı iş yerinin tecrübeli bir personeli tarafından iş sağlığı ve ekipmanlar hakkında eğitilmesi gerekmektedir. Kursumuzda bu çalışmalardan detaylı bir şekilde bahsedilmektedir. Sizleri neyin beklediğini vermiş olduğumuz işe başlama eğitimleri ile anlatmaktayız. Ayrıca işe başlama eğitimleri temel eğitimlerin verilmeden önce yeni personelin tehlike ve risklere karşı korunmasını sağlayacak nitelikte eğitimleri uygulamalı bir şekilde verilmesi gerekir.  Yaptığımız eğitimler ile karşınızdaki iş imkanlarını en profesyonel şekilde değerlendirebileceksiniz. Eğitimlerimiz öğrencilerimizin başarısına odaklı bir şekilde verilmektedir. Akademimiz sektör fark etmeksizin birçok alanda işe başlama eğitimleri vermektedir. Bu eğitimler yıllarını bu işlere adayan önemli eğitimciler tarafından en profesyonel şekilde öğrencilere sunulmaktadır.

 

İşe Başlama Eğitimlerinin Faydaları Nelerdir?

Öncelikle bu kurslarımız en temel konulardan başlatılarak öğrencilerin sıkılmasını engelleyecektir. Hazırlamış olduğumuz işe başlama eğitimleri programı öğrencilerin en iyi şekilde verim alabilmesi için haftanın bir günü ve 4 saatlik eğitim periyodu ile yaklaşık 10 ile 13 hafta aralığında sürmektedir. Weeb Akademi olarak kendi geliştirdiğimiz yazılımın eseri olan matric adlı sistem ile bünyemizde eğitim verdiğimiz öğrencilerimize iş bulma kaygılarını gidererek bu sistemden akademimiz ile çalışan ya  da irtibatta olan şirketlere sektörsel özelliklerine göre mezun öğrencilerimizi yönlendirerek öğrencilerimizin iş bulma imkanına katkı sağlıyoruz.  Hangi sektörde çalışacağına karar veremeyen öğrencilerimize, bünyemizde faaliyet gösteren uzman eğitim rehberlerimiz en çok ihtiyaç duyulan sektörleri sizlere önermektedirler. Weeb Akademi bünyesinde hizmet veren eğitim rehberlerinin sizlere gösterdiği sektörler ile kafanızda bir fikir oluşabilir ve istediğiniz alanda profesyonel olmak için kursu tamamlayıp önünüzde bulunan engelleri kaldırabilirsiniz. Geçmişte bir sektörde çalışıp beğenmediğiniz ya da yapmak istemediğiniz bir işten çıkıp başka bir sektöre adım atmak isteyebilirsiniz. Sunduğumuz temel işe başlama eğitimleri sayesinde geçiş yapacağınız sektörün zorlukları hakkında bilgiler edinerek bu sektörde hazır bir şekilde çalışmalarınızı yürütebilirsiniz.

 

İşe Başlama Eğitimleri Tamamlandıktan Sonra İş Bulma Garantisi Var Mı?

Öncelikle bu eğitimler hangi sektörde çalışırsanız çalışın sizleri sektörde oldukça rahatlatan bilgiler olacaktır. Sonuç olarak kursu tamamlayan öğrencilerin çoğu kamu kurumlarının belirli mülakatlarından başarılı bir şekilde  geçerek istedikleri işi kolayca bulabilmektedir. Bu kurslardan alınmış olan sertifikalar bütün sektörlerde oldukça dikkat edilen ve eğitimli kalifiye bir eğitim seviyesine sahip olan personellerin alımını yapmaktadırlar. Bu açıdan işe başlama eğitimleri, programımız sizlerin iş bulamama durumuna karşı kendi bünyesinde geliştirmiş olduğu yazılım olan matric sistemi ile bünyesinde kurs görmüş ve  eğitimlerini  tamamlamış öğrencilerin bilgilerini arşive alarak, çalıştığımız yazılım firmaları ve diğer birçok şirket ile iletişim kurmaktadır. Personel ihtiyacı olan kurumları arşive alınmış öğrencilerimiz tavsiye  edilerek sizlere iş  imkanı sunulmaktadır.  Aldığınız eğitimler birçok sektörde oldukça önemli yere sahip olduğu için sizleri kurslar sonrasında iş sahibi yaparak sizlere büyük katkılar sunuyoruz. Ayrıca işe başlama eğitimleri fiyatları oldukça makul ve öğrencilerimizin bütçelerini zorlamayan seviyelerdedir. Yaptığımız çalışmalar ile kurs sonunda kendini yeterli bulamayan öğrencilerimizin devamsızlık bilgilerine bakılarak ödevlerini tamamlamışlar ise sonraki açılacak kursumuza ücretsiz bir şekilde alınma hakları olacaktır. Bu kurslarımızdan faydalanmak için İnternet sitemizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

İşe Başlama Eğitimleri, Weeb Akademi

Paylaşımlar