Catia Kursu

PLANLANAN KURSLAR

  • CATIA KURSU

Weeb Akademi'den alacağınız Catia eğitimi ile üretilecek olan ürünlerin, sanal ortamda gerçekleştirilebilmesini göreceksiniz. Bilgisayar destekli üç boyutlu bir çizim programı olan Catic'a özellikle otomotiv, havacılık, kalıpçılık ve endüstriyel tasarım sektörlerinde yaygın bir kullanım alanına sahiptir.

Öğrenci Sistemi

Paylaş:
  • SIKÇA SORULAN SORULAR

Weeb Akademi'nin yazdığı ve geliştirdiği bir yazılımdır. Daha çok dershanelerde ve kurslarda kullanılan, öğrencilerin devamsızlık ve not bilgilerini kontrol eden sistemdir. MATRİC, öğrencilerin ders öncesi çalışmasını zorunlu hale getiren, verilen proje ve ödevleri yaparak göndermelerini sağlayan ve başarılarını ölçen online bir yazılımdır.

  • NELER ÖĞRETECEĞİZ?

Başarı için etkin bir yol haritası şart!

Eğitim süresi boyunca neler öğreneceğiz ?

Catia Giriş Eğitimi, Skech (2D Tasarım)

Parça Tasarımı,Pad Pad: up to next, Pad: up to last, Pad: up to plane, Pad: up to surface, Pad: more, Drafted fillet pad, Multi pa, Pocket, Drafted fillet pocket, Multi pocket, Yüzeyden pad ve pocket

Shaft, Groove, Hole extension, Hole type, Hole thread definition, Rib, Slot, Stiffener, Katı birleşim (Mesleki Çalışma)

Çizgi-Point point, Düzlem-Offset from plane, Nokta-Koordinatlar, 3D eleman projeksiyonu, Çoklu kesitler-Benzer profiller, Remove multi sections solid, Visualization: Parçayı sketch düzlemi ile kesme, (Mesleki Çalışma)

Edge fillet, Edge fillet 2, Değişken radyüslü fillet, Chordal fillet, Face face fillet, Tritangent fillet, Pah, Draft açısı, Draft yansıma çizgisi, Değişken açılı draft, Kabuklama, Kalınlık, Thread tap, Yüzey silme, Yüzey değiştirme, Translasyon, Rotasyon, Simetri, Axis to axis, Aynalama, Dikdörtgen çoğaltma, Dairesel çoğaltma, Tanımlı çoğaltma, Ölçekleme, Affinity, Yüzey tabanlı unsurlar: Split, Yüzey tabanlı unsurlar: Thick surface, Yüzey tabanlı unsurlar: Close surface, Yüzey tabanlı unsurlar: Sew surface, Body ekleme, Body geçişi, Çalışmaobjesi tanımlama, Boolean giriş, Boolean: Assemble ve add, Boolean: Remove, Boolean: İntersect, Boolean: Union trim, Renk atama, Şeffaflık, Malzeme uygulama, Anotasyon yazısı

Generative Shape Design (Yüzey Modelleme)

Sheet Metal Design (Sac Tasarım)

Montaj

Generative Drafting (Teknik Resim)

Structure Design (Profil Yapılar)

  • ÖĞRENCİLERİMİZİN ÇALIŞMALARI

Yeryüzünde öğretmenlikten daha onurlu bir meslek tanımıyorum.

Bir kursun başarısı tabiki öğretmene bağlıdır, bir öğretmenin başarısı ise öğrencilerinin başarısına bağlıdır.

HIZLI BİLGİ AL